SERWIS I CZĘŚCI

AUTORYZOWANY SERWIS FERRARI KATOWICE

SERWIS

FERRARI KATOWICE

Każde Ferrari jest wyjątkowe, niezależnie od modelu czy rocznika. Ferrari to marka, która poza wartością pieniężną ma również ogromną wartość sentymentalną, dlatego niezwykle ważne jest właściwe serwisowanie pojazdu. Ze względu na swoje osiągi każde Ferrari powinno być przygotowane w najlepszy możliwy sposób, żeby zapewnić bezpieczeństwo i pełne wykorzystanie jego możliwości. Serwis Ferrari Katowice oferuje najwyższą jakość obsługi i dbałość o każdy serwisowany pojazd. 

Wszystkie prace serwisowe przeprowadzane w naszym warsztacie odbywają się przy użyciu tylko i wyłącznie oryginalnych, certyfikowanych części Ferrari. Nasi mechanicy są na bieżąco szkoleni i wdrażani w coraz to nowsze systemy elektroniczne. 

Nasz serwis oferują kompleksową obsługę techniczną. Po za generalnymi naprawami mechanicznymi, gwarancyjnymi oraz blacharsko lakierniczymi świadczymy również dodatkowe usługi: 

  • przechowywania samochodów na okres zimowy 
  •  zaawansowanego detailingu i zabezpieczeniu samochodów 
  • kontroli przed zakupowej i oceny stanu technicznego 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy autorski program Keep the Value, który skierowany jest do wszystkich posiadaczy samochodów marki Ferrari. Jego celem nadrzędnym jest ochrona wartości rezydualnej każdego auta objętego programem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele aspektów wpływa na utrzymanie samochodu w najlepszej możliwej kondycji, dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości naszych usług serwisowych, a także edukacji naszych klientów w tym aspekcie. Systematyczne przeglądy, zgodne z zaleceniami producenta, wykonywanie napraw w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, oryginalne części mają ogromny wpływ na to w jak w przyszłości będzie kształtowała się wartość posiadanego Ferrari.

Jeżeli poszukujesz rzetelnego serwisu Ferrari w Polsce lub chciałbyś dołączyć do programu Keep the Value skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem + 48 32 797 34 35

ASSISTANCE 24H

Zgłoszenie serwisowe

Umów się do serwisu

Keep

the value

Każde Ferrari jest wyjątkowe, niezależnie od modelu czy rocznika. Ferrari to marka, która poza wartością pieniężną ma również ogromną wartość sentymentalną. Posiadając tak wyjątkową rzecz, należy o nią odpowiednio dbać – dlatego stworzyliśmy program #KeepTheValue, który na preferencyjnych warunkach pozwoli właścicielom Ferrari dbać o swoje samochody w najlepszy możliwy sposób. Celem programu jest ochrona wartości rezydualnej posiadanego Ferrari i zapewnienie lepszych warunków serwisowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele aspektów wpływa na utrzymanie samochodu w najlepszej możliwej kondycji, dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości naszych usług serwisowych. Systematyczne przeglądy, zgodne z zaleceniami producenta, wykonywanie napraw w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, oryginalne części mają ogromny wpływ na to w jak w przyszłości będzie kształtowała się wartość posiadanego samochodu. Dzięki temu planując odsprzedaż swojego Ferrari – można liczyć na wycenę nawet o 25%-30% wyższą versus pojazdy, które nie były objęte odpowiednią opieką. Serwisowanie poza ASO może obniżyć wartość auta i utrudnić proces odsprzedaży w przyszłości. Dlatego dokonywanie przeglądów i napraw w autoryzowanym serwisie Ferrari to inwestycja w przyszłość.

Więcej na temat programu #KeepTheValue i warunków przystąpienia można uzyskać w naszym serwisie w Katowicach. 

Zainteresował Cię program Keep The Value? 

Zadzwoń +32 797 34 34   

napisz e-mail info@ferrarikatowice.pl 

CZĘŚCI

I AKCESORIA

Serwis Ferrari Katowice posiada wyodrębniony dział specjalizujący się w częściach zmiennych oraz oryginalnych akcesoriach Ferrari. Wszystkie części dystrybuowane przez nasz serwis są zatwierdzone i certyfikowane przez fabrykę z Maranello, dzięki czemu możemy zagwarantować ich bezawaryjności i najwyższą jakość.

Każdą część, którą sprzedajemy została wyprodukowana według standardów Ferrari i specyfikacji która ma zapewnić obsługę i działanie twojego Ferrari na najwyższych osiągach. Wszystkie części posiadają certyfikat Ferrari Genuine, który potwierdza autentyczność wyprodukowanych części i tylko one pozwolą na bezawaryjną pracę twojego samochodu. 

Jeżeli jesteś zainteresowanym zakupem części lub akcesoriów do swojego Ferrari skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie zamówią dla Ciebie poszukiwany zamiennik. 

Zadzwoń: 32 79 73 434
Napisz e-mail: pawel.szyja@ferrarikatowice.pl

CZĘŚCI I AKCESORIA

Zapytaj o części

Gwarancja

New Power

Ferrari jest liderem na rynku usług posprzedażowych dla swoich klientów. W 2014 roku stało się pierwszą marką na świecie, która zaoferowała klientom możliwość przedłużenia gwarancji rok do roku, aż do 12 roku życia samochodu. Aby zapewnić swoim klientom maksymalną ochronę, każde nowe Ferrari jest objęte standardową trzyletnią gwarancją fabryczną wraz z siedmioletnim programem bezpłatnych przeglądów. Pełna gwarancja fabryczna może zostać przedłużona o kolejne dwa lata, a od 6 do 12 roku pojazdu właściciele mogą objąć swój samochód ograniczoną gwarancją New Power. Zakres ochrony gwarantowany przez program obejmuje między innymi: silnik, skrzynię biegów, zawieszenie, układ kierowniczy i elektroniczny. Opcja przedłużenia gwarancji jest dostępna zarówno dla nowych, jak i używanych samochodów Ferrari, pod warunkiem spełnienia określonych wymagań. To sprawia, że ​​rozszerzona gwarancja New Power jest najbardziej elastycznym i wszechstronnym pakietem tego rodzaju i wyznacza nowy punkt odniesienia w świecie motoryzacji

Więcej informacji a temat gwarancji New Power i możliwości jej przedłużenia w serwisie Ferrari Katowice.

Maintenance

Każde nowo zakupione Ferrari jest objęte pakietem Maintenance czyli 7-letnich bezpłatnych przeglądów serwisowych. Ta ekskluzywna usługa oferowana aż do 7 roku życia samochodu, jest dowodem doskonałej jakości pojazdów włoskiej marki.


Dzięki regularnym przeglądom wykonywanym w autoryzowanych punktach serwisowych właściciele Ferrari mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich pojazd jest utrzymany w idealnym stanie technicznym, zachowując najwyższy poziom wydajności, osiągów i bezpieczeństwa w miarę upływu lat. Jest to jedyny tego rodzaju pakiet oferowany przez globalnego producenta i odzwierciedla najwyższy poziom obsługi klienta. Usługa Maintenance jest powiązana z każdym samochodem, natomiast w przypadku odsprzedaży „przechodzi” na nowego właściciela.

Program 7-letnich bezpłatnych przeglądów serwisowych obejmuje:

  • robociznę,
  • oryginalne części zamienne,
  • smary, olej silnikowy, płyn hamulcowy.

Kontrole wykonywane są raz w roku zgodnie z harmonogramem przeglądów i przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowanych techników, którzy są na bieżąco szkoleni w Centrum Szkoleniowym Ferrari w Maranello.