Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Katowice

Salon Ferrari Katowice ogłoszony najlepszym showroomem Ferrari na świecie

Podczas dorocznego spotkania dealerów, salon Ferrari z Katowic otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie na najlepszy salon marki Ferrari na świecie. Gratulacje od Enrico Galliera oraz nagrodę, w postaci silnika V12 Ferrari, odebrał Jakub Pietrzak, Prezes Maranello Motors.


Ferrari Katowice to autoryzowany salon marki Ferrari, otwarty w czerwcu 2013, który znajduje się w Katowicach przy ul. Bocheńskiego 109. W 2015 został nominowany do nagrody jako jeden z trzech najlepszych na świecie, a w tym roku, podczas Deales’a Annual Meeting (spotkanie sealerów marki) został nagrodzony jako TOP SHOWROOM of the year. To duże wyróżnienie, ogromna duma a jednocześnie motywacja dla całego zespołu Ferrari Katowice ponieważ centrala Ferrari doceniła i uznała naszą pracę jako najlepiej wykonaną na świecie – mówi dyrektor markingu Maranello Motors, Karolina Szulęcka.


Nagrodę i gratulacje z rąk Enrico Galliera, V-ce Prezesa ds. Sprzedaży i Marketingu Ferrari S.p.A. odebrał Prezes Maranello Motors, Jakub Pietrzak: "Odbierając tą nagrodę jestem niezwykle dumny, ponieważ pomimo, że wciąż jesteśmy stosunkowo młodym na arenie międzynarodowej salonem, nasze starania są zauważalne i doceniane przez centralę. Chcemy być najlepsi w tym co robimy a ta nagroda to potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku".


Doroczne spotkanie dealerów to poza nagrodami dla dealerstw, również nagrody indywidualne dla najlepszych pracowników. Po raz kolejny w konkursie na najlepszych brali udział
- Marketing Manager – Patrycja Gwiazdowska;
- Sales Manager – Maciej Nowak;
- Master Technician – Krzysztof Bała
a do światowego finału dla trójki najlepszych dostał się już trzeci rok z rzędu Maciej Nowak (Szef Sprzedaży Ferrari Katowice) oraz Krzysztof Bała (Mistrz Hali Serwisowej).

Inne aktualności
PREMIERA FERRARI ROMA SPIDER Ferrari wraca w wielkim stylu na Le Mans po 50 latach
Pokaż wszystkie aktualności