Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Katowice

Ferrari Corsa Baltica 2021  

Kawalkada Corsa Baltica to flagowe wydarzenie, które zrzesza właścicieli samochodów marki Ferrari w Polsce, w tym roku zorganizowa już po raz dziewiąty. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 25 samochodów z całego kraju, w tym jeden baaaardzo wyjątkowy egzemplarz.

Bohaterem Corsa Baltica 2021 została Mozna SP1, a w zasadzie jej właściciel, który wbrew kaprsyom pogody postanowił przejechać trasę kawalkady w swoim wyjatkowym Ferrari. Warto wspomnieć, że nie był to jedyny rajd, w którym wzięli w tym roku udział.

Trasa kawalkady tradycyjnie prowadziła przez całą Polskę: z Katowic do Gdańska przez winnice i malownicze trasy Dolnego Śląska oraz Poznań, gdzie uczestnicy spędzili kilka dni w sielskiej atmosferze zabawy i wypoczynku. Wystartowaliśmy 15 lipca z salonów Ferrari Katowice i Ferrari Warszawa i na pierwszy przystanek wybraliśmy sielankową winnicę Silesian, gdzie zjedliśmy pyszny lunch na świeżym powietrzu i zapoznalismy się z historią tego wyjątkowego miejsca. Następnie udaliśmy się na pierwszy nocleg do luksusowego hotelu Seidorf Mountain Resort w Sosnówce. Kolejnego dnia obraliśmy azymut na północ, z przystankiem na nocleg w Poznaniu. Ostatnią noc spędziliśmy w Gdańsku, tradycyjnie bawiąc się w klubie Sassy.

Także i w tym roku Shell Polska zadbało żeby wszystkie samochody naszych uczestników miały baki pełne najlepszego paliwa Shell V-Power.

Inne aktualności
PREMIERA FERRARI ROMA SPIDER Ferrari wraca w wielkim stylu na Le Mans po 50 latach
Pokaż wszystkie aktualności