Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Katowice

Ferrari Corsa Baltica 2016

Ferrari Corsa Baltica to oficjalna nazwa corocznej, największej imprezy dla właścicieli fanów tej włoskiej marki motoryzacyjnej. Tradycyjnie, jak co roku impreza rozpoczęła się w czwartek 28 lipca salonie Ferrari Katowice, aby z przystankiem w stolicy, dojechać na Warmię i Mauzry. Pyszna kolacja i odpoczynek pozwoliły zebrać siły, aby w piątkowy poranek rozpocząć rajd przez Warmię i Mazury. Ten niecodzienny wyści z pomiarem środczasów, w którym wzięło udział przeszło 30 modeli Ferrari, został oparty o reguły klasycznego Mille Miglia.

W piątkowy wieczór, już w Sopocie, odbyła się premiera najnowszego modelu GTC4 LUSSO. Sobota to dzień spędzony na zwiedzaniu okolic, a dla tych którzy woleli odpocząć od jazdy samochodem zorganizowaliśmy rejsy motorówkami. Wieczory natomiast to czas na zabawę i imprezy, które kończyły się nad ranem.

Poniżej galeria zdjęć z Corsa Baltica 2016.

 

Właścicielami salonu są Bogdan Pietrzak, Jakub Pietrzak oraz Adam Niesłuchowski.

Inne aktualności
PREMIERA FERRARI ROMA SPIDER Ferrari wraca w wielkim stylu na Le Mans po 50 latach
Pokaż wszystkie aktualności